indüksiyon sıcak dövme
indüksiyon ısıl işlem
indüksiyon normalizasyon
indüksiyon sert lehimleme
indüksiyon lehimleme
indüksiyon kaynak
indüksiyon boru büküm
indüksiyon patent dirsek
indüksiyon ocak
indüksiyon ön ısıtma
indüksiyon tel tavlama
indüksiyon cubuk ısıtma
indüksiyon yapıştırma
indüksiyon kapak yapıştırma
indüksiyon uç tavlama
indüksiyon ağız tavlama
indüksiyon taban çakma
indüksiyon prinç tavlama
indüksiyon bakır tavlama

İndüksiyon Isıtma Uygulamaları
Haberler
Yeni teknoloji IGBT indüksiyon ısıtma sistemleri satışa sunuldu. Yeni sistemler çok daha az enerji harcıyor. 200 kHz e kadar yüksek frekanslarda çalışıyor. 600 kVA'ya kadar orta frekans sistemler yeni teknoloji ile çok daha ekonomik ve güvenilir
Tüm Saykon indüksiyon ısıtma sistemleri tam dijital DSP kontrollü. Yeni cihazlar çok akıllı. Dijital sinyal işlemcisi saniyede 100 milyon işlem yapıyor. Tüm değişkenleri otomatik olarak anında hesaplıyor. Elektrik enerjisini yüke en yüksek verimle aktarıyor. Gelişmiş koruma ve kullanıcı bilgilendirme özelliklerine sahip.
Saykon indüksiyon çift frekanslı tünel tipi indüksiyon ısıtma sistemlerini satışa sundu. Yeni sistem sıcak ve soğuk demire ayrı frekanslarda ısıtıyor. Enerjide büyük bir tasarruf sağlıyor. Malzemenin tam ve eşit ısınmasını sağlıyor.
      Soldaki menüde listelendiği gibi indüksiyon ısıtıcılar çok geniş bir uygulama alanına sahiptir. SAYKON indüksiyon tüm bu alanlarda üretim yapan ve servis verebilen ilk ve tek yerli firmadır. 3 yıllık garanti süresi ve düşük enerji tüketimi ile işletme maliyetleriniz en az düzeye inmektedir. İndüksiyon ısıtıcılarımız özellikle müşteri uygulamasına odaklı ve en az enerjiyi tüketecek sekilde üretilir. Böylece yıllar içinde enerji tüketimi ve verim kayıpları olarak makinenin kat kat fazlasını ödemezsiniz.
     Uygulamanızı bize bildirin.Yirmi yılı aşkın bilgi birikimimiz ile size en uygun çözümü bulalım.