Profesyonel seri:
2-30 Khz Çift Frekans Tünel indüksiyon
10-40 Khz indüksiyon Boru Isıtma
10-50 Khz indüksiyon Isıtıcı
20-80 Khz indüksiyon Isıtma
10-100 Khz indüksiyon Tel ve Cubuk Isıtıcı
20-100 Khz Yüksek Frekans Uc Isıtma
20-100 Khz Yüksek Frekans indüksiyon
20 Khz Grafit Potalı indüksiyon Eritme
200 Khz indüksiyon Kaynak

Ekonomik Seri:
3 KVa indüksiyon
50 KVa indüksiyon
100 KVa Tünel indüksiyon Makinesi
İndüksiyon Isıtma Makineleri
Haberler
Yeni teknoloji IGBT indüksiyon ısıtma sistemleri satışa sunuldu. Yeni sistemler çok daha az enerji harcıyor. 200 kHz e kadar yüksek frekanslarda çalışıyor. 600 kVA'ya kadar orta frekans sistemler yeni teknoloji ile çok daha ekonomik ve güvenilir
Tüm Saykon indüksiyon ısıtma sistemleri tam dijital DSP kontrollü. Yeni cihazlar çok akıllı. Dijital sinyal işlemcisi saniyede 100 milyon işlem yapıyor. Tüm değişkenleri otomatik olarak anında hesaplıyor. Elektrik enerjisini yüke en yüksek verimle aktarıyor. Gelişmiş koruma ve kullanıcı bilgilendirme özelliklerine sahip.
Saykon indüksiyon çift frekanslı tünel tipi indüksiyon ısıtma sistemlerini satışa sundu. Yeni sistem sıcak ve soğuk demire ayrı frekanslarda ısıtıyor. Enerjide büyük bir tasarruf sağlıyor. Malzemenin tam ve eşit ısınmasını sağlıyor.
      SAYKON indüksiyon en geniş ürün gamına sahip yerli firmadır. 2-400 KHz frekans ve 3-400 Kw aralığında indüksiyon ısıtıcılar üretmektedir. İndüksiyon makinelerimiz yıllardır sanayinin zorlu şartlarında çalışmaktadır. İndüksiyon ısıtmada 10 yılı, güç elektroniğinde 20 yılı aşkın tecrübesiyle özel ve hızlı çözümler üretmektedir. 3 yıllık garanti süresi ve düşük enerji tüketimi ile işletme maliyetleriniz en az düzeye inmektedir. İndüksiyon ısıtıcılarımız özellikle müşteri uygulamasına odaklı ve en az enerjiyi tükemi hedeflenerek üretilir. Böylece yıllar içinde enerji tüketimi ve verim kayıpları olarak makinenin kat kat fazlasını ödemezsiniz.